fbpx

Curs de baza unghii cu gel- autorizat- stilist protezist de unghii- BUCURESTI- DATA DE INCEPERE 25 NOIEMBRIE- DAY-TIME- CADOU IN VALOARE DE 400 LEI

Pe perioada cursului de stilist protezist unghii pentru incepatori, vei invata tot ce trebuie sa stie un viitor nail artist.

Perioada cursului:

25 NOIEMBRIE-29 NOIEMBRIE

Program:

LUNI- JOI INCEPAND CU ORA 10:00

Locatie:

Bd Marasesti nr 80, sector 4, Bucuresti

Toti participantii la curs primesc goodie bag cu produse de unghii
Vei avea posibilitatea de a colabora cu noi in salon!

Credit module tbi bank 3.4.1

122.76 Lei x 4 rate

Curs-de-baza-unghii-cu-gel--autorizat--stilist-protezist-de-unghii--BUCURESTI_curs_img

Ce vei învăța în cadrul cursului de baza stilist protezist unghii?

In cele trei saptamani de lucru intense vom parcurge impreuna tot ce trebuie sa stie un viitor nail artist, precum:

Acte necesare înscrierii la curs:

  • Copie Certificat de nastere
  • Copie Ultima diploma de studii (minim 8 clase)
  • Adeverinta medicala ( Apt pentru curs stilist protezist de unghii)
  • Copie buletin
  • Copie certificat de casatorie (daca este cazul)
  •  

Numarul maxim de participanti este de 6-8 persoane.

Preț curs: 2600LEI

Preț REDUS curs: 1499 LEI

  • Plata se poate efectua in 3 rate.
  • Pentru inscriere se achita avans de 450 lei, suma ce reprezinta garantia inscrierii si nu se va returna in caz de amanare/ neprezentare la curs.
  • Nu exista costuri suplimentare.
  • Toti participantii la curs primesc Goodie Bag cu produse de unghii.
La finalul cursului, vei sustine un examen in fata comisiei de la Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei, in urma caruia vei primi certificatul de absolvire, recunoscut national si international.

Despre trainer

BUNA, SUNT LAURA, TRAINER IN CADRUL ACADEMIEI „CATALINA SOARE”. AM 29 DE ANI SI ACTIVEZ IN DOMENIUL UNGHIILOR TEHNICE DE 11 ANI.

Acest domeniu pentru mine este totul, iubesc ceea ce fac si imi doresc sa transmit toate cunostintele mele si altor persoane!

 

Te astept cu drag sa ne cunoastem si sa impartasim totul despre aceasta frumoasa meserie!

Curs de baza unghii cu gel- autorizat- stilist protezist de unghii- BUCURESTI- DATA DE INCEPERE 25 NOIEMBRIE- DAY-TIME- CADOU IN VALOARE DE 400 LEI
450,00 lei1.599,00 lei

Cursuri cu reducere de preț

Contact

Dacă ai o întrebare, vrei mai multe detalii despre cursuri sau dorești o programare la make-up, mă poți contacta fie telefonic, fie completând formularul de contact:

× Ai o întrebare?